Ministrja e Shëndetësisë humb të atin

10 TETOR RAMA MANASTIRLIU frame 50654 1100x620

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka bërë me dije me anë të një statusi në Facebook se i ati i saj ka ndërruar jetë.

Manastirliu ka publikuar dhe një foto ku duket dora e saj teksa mban dorën e të atit.

“U prehsh në paqe Ba”, shkruan ministrja.