Koronavirusi i merr jetën trajnerit të Flamurtarit në basketboll

Untitled collage 11 1100x620

Ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit, trajneri i Flamurtarit në Basketbollin e femrave, Viron Toska.

Toska prej disa ditësh ishte intubuar për shkak të vështirësive që kishte pasur me frymëmarrjen dhe përkeqësimit të shëndetit.

Deri pak kohë më parë Toska ka mbajtur edhe postin e Shefit të klubit Flamurtari.