Aksident në rrugën Shkodër-Velipojë, humb jetën drejtuesi i një motoçiklete

motociklete 1100x620

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugor Shkodër – Velipojë.

Burimet bëjnë me dije se aksidenti rrugor është regjistruar në fshatin Trush, ku janë përplasur dy mjete, një autoveturë dhe një motoçikletë, ku si pasojë e përplasjes ka humbur jetën drejtuesi i motoçikletës.

Policia e Shkodrës ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të zbardhur motivet e aksidentit.