Si në “Fast and Furious”, makina godet rrethrrotullimin dhe ngrihet në “fluturim”

Përditësuar më: 5/11/2020, ora 17:20

Si në “Fast and Furious”, makina godet rrethrrotullimin dhe ngrihet në “fluturim”

Përditësuar më: 5/11/2020, ora 17:20

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin e një aksidenti të frikshëm, kur një makinë ka goditur rrethrrotullimin dhe ka “fluturuar”, duke u përplasur me një kishë në Afrikën e Jugut.

Nga pamjet shihet se si makina është ngritur rreth 5 metra në ajër nga shpejtësia e madhe me të cilën është përplasur në rrethrrotullim.

Mësohet se shoferi ndodhet i shtruar në spital, me plagë të rënda.