Momenti kur qeni prish videon romantike të çiftit

Video romantike e një çifti me në sfond perëndimin e diellit u kthye në video komike, kur një qen shkoi te aparati celular i vendosur në tokë dhe urinoi mbi të.

Çifti amerikan kishte vendosur të bënte një video të bukur në bregdet dhe pasi gjeti këndin perfekt, nguli në rërë telefonin dhe e vuri në regjistrim.

Por, në këtë moment, një qen vjen në skenë dhe shkon te celulari. Pasi e nuhat, i urinon sipër, duke prishur kështu videon romantike.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 13 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 782 raste në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 572 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 480 pacientë të shtruar në spital, 33 në terapi intensive, 14 të intubuar