Joga në jaht për Georginën

Georgina Rodriguez, partnerja e yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldo ka mahnitur edhe njëherë fansat e saj me postimet e fundit në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e njohur dhe për përkushtimin e saj për palestrën, ka bërë publike disa foto ndërsa bën joga në një jaht.

Georgina duket mjaft në formë dhe fotot e saj kanë marrë miliona pëlqime nga 21 milionë ndjekësit e saj në Instagram.