Reflektimi i Kryemadhit, LSI me maska në aktivitete

LSI maska 1100x620

Infektimi i Petrit Vasilit me Covid-19 duket se ka qenë një moment kthese për LSI-në dhe qasjen e saj ndaj mbajtjes së maskave.

Në një aktivitet në Shkodër, të rinjtë e LRI-së mbanin të gjithë maska me logon e partisë.  

Kryetarja e kësaj force, Monika Kryemadhi, e gjobitur dy herë për mosmbajtje maske, foli për kapjen e PS-së dhe shtetit nga Edi Rama.