Aksident në Vlorë, përmbyset makina

Një aksident është regjistruar, mesditën e sotme, në qytetin bregdetar të Vlorës.

Sikurse mësohet, automjeti është përmbysur në hyrje të autostradës dhe raportohen të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje.