Emocione, gola dhe frikë, rrëzim i frikshëm për mesfushorin e Tiranës

rrezimi tirana 1100x620

Përtej emocioneve dhe golave të shumtë, “klasikja” midis Tiranës dhe Vllaznisë pati edhe momente frike.

Në minutën 66, ganezi 20-vjeçar u dëmtua gjatë një dyluftimi ajror, ku në rënie goditi terrenin duke peshuar mbi qafë gjithë peshën e trupit.

Futbollisti duket sikur humbi ndjenjat për një moment dhe më pas u  transferua në spital me autoambulancë, nën sytë kolegëve të shqetësuar.