Mariah Carey vjen për festat e fundvitit jo vetëm me këngën tradicionale

Nuk mjaftohet vetëm me këngën tradicionale të fundvitit, por këtë herë Mariah Carey mundohet t’i vijë në ndihmë Babagjyshit, për t’i bërë këto festa edhe më të gëzueshme.

Këngëtarja 50-vjeçare, e cilësuar si “Mbretëresha e Krishtlindjeve”, sjell për publikun një edicion special, me muzikë dhe humor, në bashkëpunim me Ariana Grande, Jennifer Hudson, Snoop Dogg dhe Tiffany Haddish.

Transmetimi nis më 4 dhjetor në Apple TV+dhe përfundon në vitin e ri 2021.