Surpriza për Krishtlindje e Gwen Stefani

gwen stefani 1100x620

Gwen Stefani dhe producenti Ryan Tedder sjellin për publikun një tjetër këngë për këtë fundvit, nën titullin “Here This Christmas”.

Kënga do të publikohet në vigjiljen e Krishtlindjeve dhe është pjesë e albumit të këngëtares, fituese të çmimit Grammy, “You Make It Feel Like Christmas”.