Aksident në Thumanë-Krujë, humb jetën një 40-vjeçare

aksident ok 1100x620
Foto arkiv

Një aksident rrugor me pasoja tragjike ka ndodhur në aksin rrugor Thumanë-Krujë, ku si pasojë ka humbur jetën një 40-vjeçare.

Sipas dëshmive, aksidenti ka përfshirë një trajler dhe një automjet tip Opel, ku ndodhej viktima ende e paidentifikuar bashkë me dy persona të tjerë, që janë dërguar në spital.    

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, ndërkohë që drejtuesi i trajlerit është shoqëruar në polici.