Aksident në Ishull Lezhë, ndërron jetë këmbësori

aksident ok 1100x620
Foto arkiv

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Ishull Lezhës, duke shkaktuar vdekjen e një këmbësori.

Viktima me inicialet Gj.K. rreth 60 vjeç, sipas dëshmive u përplas me një automjet, dhe si pasojë nuk mundi të mbijetojë.

Sipas burimeve zona e aksidentit paraqitet e rrezikshme, pasi ky aksident është i katërti në një javë.