Motori përplaset me furgonin, ndërron jetë 52-vjeçari në Golem

motor aksident shkoder ne rruge perplaset me nje makine 1100x620
Foto arkive

Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur rreth orës 15:30 në Golem të Kavajës. Viktima, 52-vjeçari me inicialet A Gj., po drejtonte një motor ku si pasagjere ndodhej edhe shtetasja L.Gj, kur u përplas me një furgon.

Si pasojë e aksidentit 52-vjeçari ndërroi jetë, ndërkohë që pasagjerja u dërgua në spitalin e Durrësit dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.