Aksident me vdekje në Rrogozhinë

Përditësuar më: 30/12/2020, ora 10:01
Aksident naten Korce makina del nga rruga policia 1024x576

Aksident me vdekje në Rrogozhinë

Përditësuar më: 30/12/2020, ora 10:01

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e shkuar në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, pranë Rrogozhinës.

Sipas të dhënave nga Policia e Shtetit, mjeti me drejtues 46-vjeçarin A.F., ka dalë nga rruga dhe për pasojë, ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.