Vrasje e katërfishtë në Kosovë, i përkasin një familje

Përditësuar më: 30/12/2020, ora 21:03
6AF9B4F6 C6F2 4CDF 9327 53AA09E82E2A w1200 r1 1024x576

Vrasje e katërfishtë në Kosovë, i përkasin një familje

Përditësuar më: 30/12/2020, ora 21:03

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Qytetin e Vitisë, në Kosovë. Bëhet fjalë për një vrasje të katërfishtë, që i përkasin të gjithë një familjeje.

Krimi makabër, të cilit ende nuk i dihen arsyet dhe dinamikat, ka ndodhur në lokalitetin Pozheran dhe është konfirmuar nga autoritetet policore lokale.

Sipas burimeve, viktimat janë dy bashkëshortë dhe dy djemtë e tyre, ndërkohë që mendohet se pikërisht i ati mund të  jetë autori i tragjedisë, i cili më pas ka vrarë veten. Forcat e rendit dhe hetuesit janë gjithsesi në vendngjarje për të përcaktuar dinamikën.