Aksident i trefishtë në autostradën Shkodër-Lezhë

Përditësuar më: 31/12/2020, ora 18:56
Untitled collage 2020 12 31T185410.288 1024x576

Aksident i trefishtë në autostradën Shkodër-Lezhë

Përditësuar më: 31/12/2020, ora 18:56

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Shkodër-Lezhë, te kryqëzimi i Blinishtit.

Sikurse bëhet me dije, përplasja ka qenë e fortë dhe dy persona janë dërguar në gjendje të rëndë në spitalin rajonal të Lezhës.