Dua Lipa braktis të ftohtin dhe masat britanike

Ndërsa Britania është e pushtuar nga i ftohti dhe nga masat e shtuara për shkak të koronavirusit, këngëtarja me famë botërore e origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka nisur vitin 2021 duke pushuar në plazhet e mrekullueshme të Meksikës.

Ajo është zhvendosur në oqean së bashku me të dashurin e saj Anwar Hadid dhe një grup miqsh. Dua mbante veshur bikini të kuqe, ndërsa ekspozoi edhe linjat e saj.

Dua Lipa i kaloi festat me familjen Hadid, ndërsa më pas u zhvendos në Meksikë.