Aksion model dhe realizim spektakolar në Serie A

veronaa 1100x620

Verona është kthyer në një nga ekipet më në formë në Serie A. Edhe pse shumë lojtarë u larguan nga sezoni i kaluar, mes të cilëve, Kumbulla e Rrahmani, sërish në ekip ka ende talente.

Një prej tyre është edhe Mattia Zaccagni, si edhe Faraoni. Pikërisht këta dy futbollistë i dhanë fitoren ekipit të tyre mbrëmjen e së dielës ndaj Spezia-s, duke realizuar një gol spektakolar. Pas një aksioni model, Faraoni asiston te Zaccagni, i cili realizon një kryevepër me roveshatë.

  • LAJMI I FUNDIT | Nis në A2 emisioni më i ri “Absolut 4”
  • LAJMI I FUNDIT | Të ftuar në “Absolut 4” sekretari i PD, Bardhi dhe ai i PS, Balla
  • LAJMI I FUNDIT | Taulant Balla: BE duhet të ishte treguar më solidarë për vaksinën
  • LAJMI I FUNDIT | Krasniqi: Shqipëria i vetmi vend në Europë ku opozita dorëzon mandatet
  • LAJMI I FUNDIT | Krasniqi: Të gjitha pushtetet janë grumbulluar në grupe familjare
  • LAJMI I FUNDIT | Krasniqi: Shqipëria nuk ka opozitë në të gjithë kuptimin e fjalës
  • LAJMI I FUNDIT | Lutfi Dervishi: Ne nuk kemi kontrollin dhe balancimin e pushteteve
  • LAJMI I FUNDIT | PS, Balla: Venecia e ka cilësuar si një gabim lënien e mandateve nga PD