Do votojë për certifikimin e Biden, pasagjerët e avionit e quajnë Mit Romney tradhtar

Untitled collage 2021 01 06T173033.210 1100x620

Senatori republikan Mitt Romney u gjend në një situatë të pakëndshme ditën e djeshme ndërsa udhëtonte nga Uashingtoni në Utah, pasi disa mbështetës të Donald Trump, pasagjerë në të njëjtin avion, nisën të hidhnin romuze dhe fjalë fyese ndaj tij

Ata nisën ta quanin senatorin Romney tradhëtar dhe i kërkuan të dorëhiqej pasi ai deklaroi se do të votonte për certifikimin e fitores së Joe Biden në zgjedhjet presidenciale.