Rama në FB: Të hënën, nis vaksinimi anti-COVID

Edi rama 2 1100x620

Kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka njoftuar që vaksinimi në Shqipëri do të fillojë nga dita e sotme.

LAJM I MIRË😍Nesër nisim vaksinimin antiCovid19💪 #ShqipëriaBuzëqesh🌼

Posted by Edi Rama on Sunday, January 10, 2021

“Nesër nisim vaksinimi anti-Covid-19”, ishin dje fjalët e kryeministrit, i cili nuk ka dhënë për momentin detaje të reja për sasinë e ardhur dhe modalitetet.