Tirana zhbllokon merkaton dhe sot prezanton përforcimin e parë

seferi 1100x620

Tirana ka arritur që të zgjidhë çështjen e bllokimit të merkatos së janarit dhe pa humur kohë, pasditen e sotme do të prezantojë përforcimin e parë të saj.

Klubi bardheblu njoftoi se Taulant Seferi do të dalë para mediave në orën 19:00.

Sulmuesi i kombëtares u huazua nga Young Boys.