Në parajsën tropikale me Jennifer Lopez

Jennifer Lopez vendosi të marrë disa pushime të merituara në plazhet e Turks dhe Caicos, ku shfaqi fizikun e saj të mahnitshëm.

Ylli 51-vjeçar i popit, u fotografua në parajsën tropikale në shoqërinë e të fejuarit të saj, Alex Rodriguez, me të cilin u detyrua të anulojë dasmën, për shkak të koronavirusit.

“Ne u detyruam të anulonim dasmën vitin e kaluar për shkak të COVID, për shkak të karantinës. E anuluam dy herë dhe kështu që nuk e di. Nuk ka nxitim. Jemi mirë. Do të ndodhë kur të jetë koha e duhur”, tha ajo për Access Hollywood.