Mashtroi një person dhe i mori 270 mijë euro, në pranga 51-vjeçari në Tiranë

policia e tiranes 1100x620

Policia e Tiranës ka bërë të ditur se ka vënë në pranga këtë të enjte një 51-vjeçar, i cili akuzohet për mashtrim.

Sipas policisë, shtetasi me iniciale A. A., ka mashtruar në vitin 2017 shtetasen S. B. Duke i marrë shumën e konsideruar prej 270 mijë eurosh.

Policia nuk jep detaje të mëtejshme në lidhje me këtë ngjarje.