U hodhi lëndë djegëse në trup fqinjëve, arrestohet 38-vjeçari në Elbasan

policia elbasan 1100x620

Një 38-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Elbasanit pasi u hodhi lëndë djegëse në trup fqinjëve të tij, duke u shkaktuar dëmtime.

Policia njofton se shtetasi me iniciale Ç. Z., dyshohet që ishte nën efektin e alkoolit dhe gjatë një konflikti për motive të dobëta ka djegur dy fqinjët e tij me iniciale S. Sh. dhe K. Sh, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ndodhi në lagjen “Shënkoll” të qytetit të  Elbasanit.