Chrissy Teigen flet sërish për humbjen e foshnjës: Ndjej shkelmime në bark, por nuk është ndonjë fantazmë

2 13 1100x620
FILE - This Feb. 9, 2020 file photo, Chrissy Teigen, left, and John Legend arrive at the Vanity Fair Oscar Party in Beverly Hills, Calif. Teigen and Legend have revealed the “deep pain” they are feeling, over the loss of their unborn baby following pregnancy complications. Teigen announced their loss on her social media accounts early Thursday, Sept. 30, saying they were "driving home from the hospital with no baby. This is unreal." (Photo by Evan Agostini/Invision/AP, File)

Supermodelja Chrissy Teigen ka risjellë në vëmendje humbjen e foshnjës së saj dhe këngëtarit John Legend.

Përmes një statusi në Twitter, Teigen zbuloi se nëse gjërat do të kishin shkuar mirë, Jack do të kishte ardhur në jetë gjatë kësaj jave.

“Unë ndjej shkelmime në bark, por nuk është ndonjë fantazmë. Nesër do t’i nënshtrohem një operacioni për endometriozën, por këtë periudhë po ndjej shkelmime fiks si të një bebushi në bark. Po imagjinoj sikur është ai që po më thotë çkemi. Nuk ndalon kurrë.”, shkroi ajo.

Chrissy dhe bashkëshorti i saj, këngëtari John Legend humbën fëmijën e tyre të tretë shtatorin e vitit të shkuar, si pasojë e disa komplikimeve shëndetësore.

Jack do të ishte fëmija i tretë i çiftit. Ata janë prindër të një vajze 4-vjeçare, Luna Simone dhe një djali 2-vjeçar, Miles Theodore, të dy të ngjizur përmes fekondimit in vitro. Por, shtatzënia me Jackun ndodhi natyrshëm, diçka që më herët dukej e pamundur për Teigen.