Debatuan për pastrimin e borës, çifti vritet me armë nga fqinji

vrasja 1 1100x620

Pamje dramatike të ekzekutimit të një çifti nga fqinji i tyre janë publikuar në rrjetet sociale. Një çift u qëllua me armë zjarri nga fqinji i tyre, i cili më pas vrau veten.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Pensilvani, ndërsa sipas mediave amerikane përplasja mes fqinjëve kishte nisur për pastrimin e borës.

Jeffrey Spaide qëlloi fatalisht fqinjët e tij, James Goy dhe gruan e tij, Lisa Goy, para se të vriste veten. Prokurori i Stefanie Salavantis tha se asnjë person tjetër nuk është përfshirë në këtë ngjarje dhe në këtë mënyrë ajo është konsideruar e mbyllur.

KUJDES! PAMJE TË RËNDA!