Mirela Kumbaro infektohet me koronavirus: Nuk mund të lëviz për takimet e parashikuara

22 KORRIK MIRELA KUMBARO ORA 13 frame 774 1100x620

Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka konfirmuar vetë ajo përmes postimeve në rrjetet sociale ku shprehet se po provon efektet negative të virusit dhe njofton se nuk mund të lëvizë për takimet e parashikuara në qarkun e Gjirokastrës, por do të vijojë kontaktet përmes telefonit dhe rrjeteve sociale.

“Me radhë është kjo punë… Radha ime sot të provoj efektet negative të statusit “pozitiv. Për aq kohë sa duhet nuk do të lëviz dot për të vijuar takimet e parashikuara në Qarkun e Gjirokastrës. Por do të vijojmë kontaktet si çdo ditë përmes telefonit dhe rrjeteve sociale”, shkruan ish-ministrja në rrjete sociale.

  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjoni: Rama, zgjedhje populiste me zonjat në krye të listave
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjergji Vurmo: Gratë kryesuese të listave, pjesë e "show"-t të Ramës
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjergji Vurmo: Ditët në vazhdim do të analizojmë emrat e rinj
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjergji Vurmo: Rama, Basha dhe Kryemadhi, liderë të konsumuar
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjoni: Aleanca për Ndryshim nuk paska shumë ndryshime
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Dervishi: PD po paguan faturën e lënies së mandateve