Plagoset me thikë 18-vjeçari në Laç

policia naten 1100x620

Një 18-vjeçar është plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në fshatin Sanxhak në Kurbin.

Sikurse njoftohet, i riu është transportuar në spitalin e Traumës në kryeqytet.

Shërbimet e Policisë kanë rrethuar zonën dhe pas disa orësh arrestuan 16 vjeçarin A.L. për plagosjen e shtetasit K.Gj.

Në cilësinë e provës materiale u gjet dhe u sekuestrua thika me të cilin autori kreu veprën penale.