Zjarr në një banesë te Rruga e Kavajës

Untitled collage 9 1100x620

Një banesë është përfshirë nga flakët, pranë Kishës Katolike te Rruga e Kavajës në Tiranë.

Sikurse njofton policia në banesën e shtetasit A. B., ku ka vetëm dëme materiale, nuk ka problem për banorët.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.