Skandal në Marinën britanike, marinarja realizon filma për të rritur në nëndetësen bërthamore

Marina e Britanisë së Madhe ka nisur një hetim të gjerë pasi një marinare e dytë ka filmuar video të palejuara me përmbajtje pornografike brenda një nëndetësje bërthamore.

Krerët e Marinës po kërkojnë për identifikimin e gruas së “panjohur” për videot që ajo ka shpërndarë në faqen e internetit për të rritur “Only Fans”.

Kjo ngjarje vjen pasi togerja e Marinës Mbretërore “Claire Jenkins” 29 vjeç, e cila përdorte emrin Cally Taylor, u kap duke filmuar disa filma “me pullë të kuqe” brenda nëndetëses bërthamore Faslane HQ.

 • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, zgjedhjet dhe Bindja e Astrit Patozit
 • LAJMI I FUNDIT | I ftuar në Absolut 4: Astrit Patozi, koordinator i Bindjes Demokratike
 • LAJMI I FUNDIT | I ftuar në Absolut 4: Lutfi Dervishi, gazetar
 • LAJMI I FUNDIT | Të ftuar: Afrim Krasniqi, analist; Erion Tase, Akademia e Studimeve Politike
 • LAJMI I FUNDIT | Patozi: Partitë e reja janë të frikësuara nga tjetërsimi i votës
 • LAJMI I FUNDIT | Astrit Patozi: Çakejtë e politikës vjedhin njëri-tjetrin
 • LAJMI I FUNDIT | Patozi: Shpresoj që të jenë zgjedhjet e fundit që bëhen me komisionerë politikë
 • LAJMI I FUNDIT | Dervishi: Më 25 prill nuk do të ndodhë asgjë, por çfarë do të dalë më pas?
 • LAJMI I FUNDIT | Patozi: Shpëtimin nuk e kërkojmë te partitë politike, por te institucionet
 • LAJMI I FUNDIT | Patozi: Ne duam që kryeministrin e Shqipërisë ta fusim në “kafaz”
 • LAJMI I FUNDIT | Patozi: S’jemi as naivë dhe as patetikë, ne s’kemi dalë për të përmbysur "malet"