I sëmurë prej 10 ditësh me Covid, var veten 60-vjeçari në Vlorë

vlore 4 1100x620

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e  sotme në qytetin e Vlorës. Një 60-vjeçar me iniciale Sh. J., i cili kishte simptoma të koronavirusit prej 10 ditësh ka varur veten rreth orës 12:01, në lagjen “Kushtrim” të qytetit.

Sipas policisë, nga këqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen shenja dhune, përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjoni: Rama, zgjedhje populiste me zonjat në krye të listave
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjergji Vurmo: Gratë kryesuese të listave, pjesë e "show"-t të Ramës
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjergji Vurmo: Ditët në vazhdim do të analizojmë emrat e rinj
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjergji Vurmo: Rama, Basha dhe Kryemadhi, liderë të konsumuar
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjoni: Aleanca për Ndryshim nuk paska shumë ndryshime
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Dervishi: PD po paguan faturën e lënies së mandateve