Parashikimi i motit: 10 shkurt 2021

parashikimi i motit foto e madhe 1100x620

Dita e sotme do të karakterizohet nga kthjellime e reshje të pakta në jug dhe qendër dhe reshje deri mesatare në veri.

Moti përkeqësohet vonë pasdite kur reshjet fuqizohen në veri, ndërsa nga mbrëmja deri mëngjesin e së enjtes priten rrebeshe afatgjata në të gjithë vendin.

Temperaturat ulen lehtë në mëngjes dhe mesditë duke variuar nga 2 vlera minimale gjatë mëngjesit, deri maksimalisht 15 gradë gjatë mesditës në disa qytete të jugut.

Era do të forcohet njëkohësisht me fuqizimin e reshjeve dhe do të jetë më intensive gjatë stuhive të natës.

  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjoni: Rama, zgjedhje populiste me zonjat në krye të listave
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjergji Vurmo: Gratë kryesuese të listave, pjesë e "show"-t të Ramës
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjergji Vurmo: Ditët në vazhdim do të analizojmë emrat e rinj
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjergji Vurmo: Rama, Basha dhe Kryemadhi, liderë të konsumuar
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Gjoni: Aleanca për Ndryshim nuk paska shumë ndryshime
  • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, Dervishi: PD po paguan faturën e lënies së mandateve