Merr nusen me kamion se kishte fustanin e gjatë

Një 25-vjeçare në Missouri u detyrua të pajtonte një kamion 16 metra të gjatë në ditën e dasmës, pasi fustani i nusërisë ishte shumë i gjatë dhe ishte e pamundur që të ecte me të.

Tatiana, një vajzë e re me origjinë greke, ishte e vendosur që të kishte një dasmë të madhe dhe fustanin më vezulluese dhe për këtë zgjodhi një stiliste të njohur.

Por kur ajo provoi fustanin, që mund të konsiderohet fare mirë si më i gjati në botë, kishte shfaqur mëdyshje se si do të shkonte në altar.

E ftuar në emisionin “Gypsy Wedding US”, 25-vjeçarja tregoi të gjitha peripecitë e ditës së saj më të bukur të jetës dhe momentin kur vendosi të prenotonte kamionin gjigant, me të cilin ajo shkoi përpara bashkëshortit të saj Zuki.