Rita Ora thyen “barrierat” me videon e re

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka thyer të gjitha barrierat dhe shfaqet krejtësisht ndryshe në videoklipin e ri që prezantohet ditën e sotme.

Kënga titullohet “Bang” dhe pritet që Rita të ngrejë temperaturat me performancën e saj dhe shfaqjen sensuale.

30-vjeçarja prej disa kohësh kishte njoftuar rikthimin e saj me një album të ri, ku përfshihej dhe bashkëpunimi me D.J. David Guetta.