Nga Veriu në Jug, situata nga bora përmes fotove dhe videove

Moti i keq që ka përfshirë vendin me reshje shiu dhe dëbore ka shkaktuar edhe probleme në disa akse rrugore në Shqipëri. Përmes fotove dhe videove korrespondentët dhe gazetarët e A2 CNN na japin një pasqyrim më të saktë të situatës. Nga Verilindja në Juglindje, ndiqni përmes imazheve dhe videove sesi paraqitet situata.

Reshjet e borës në Shkodër
Reshjet e borës në Rrugën e Kombit
Aksi Librazhd-Peshkopi