Tritol në oborrin e banesës së 53-vjeçarit në Pogradec

tritol 1100x620

Një sasi e vogël lëndë plasëse ka shpërthyer në të gdhirë të mëngjesit të sotëm në oborrin e banesës së Petrit Çekiçit në Starovë të Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:30 dhe nuk raportohet për të lënduar apo dëme materiale.

Policia por heton rrethanat e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.