Pas divorcit, nisin mosmarrëveshjet e para mes Kim Kardashian dhe Kaney West

Kim Kardashian dhe dhe Kanye West u divorcuan në mënyrën më miqësore të mundshme, megjithatë duket se problemet e para pas ndarjes kanë nisur.

Sikurse raporton revista “People”, ish-çifti kanë vizione krejtësisht të ndryshme për mënyrën sesi duhet të rriten katër fëmijët e tyre.

“Ata e mendojnë krejtësisht ndryshe nga njëri-tjetri mënyrën sesi fëmijët duhet të rriten. Kim do ta mbështesë gjithnjë Kanyen dhe kauzat e tij, por e ardhmja e saj në lidhje me punën, fëmijët dhe jetën në përgjithësi i përket asaj. Eshtë ajo që bën të mundur gjithçka.”

Kim dhe Kanye e kurorëzuan dashurinë e tyre në maj të 2014-s dhe janë prindër të 4 fëmijëve, North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Sipas E! News, ndarja e tyre erdhi gradualisht pas një ftohje që kishte nisur prej kohësh. Nuk pati tradhti dhe intriga. Një tjetër burim deklaroi se kandidimi i reperit për president ndikoi për keq në martesën e tyre, duke i dhënë dhe “goditjen finale”.

  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 4 humbje jete në 24 orët e fundit nga Covid-19
  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 125 raste të reja nga 1983 testime të kryera
  • LAJMI I FUNDIT | Në spitalet po trajtohen 204 pacientë, 12 në terapi intensive, 3 të intubuar
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: Që nga nisja e pandemisë kanë humbur jetën 2321 persona