Aksident në Vorë, humb jetën 80-vjeçari

Publikuar më: 27/2/2021, ora 16:14
aksident 896x579

Aksident në Vorë, humb jetën 80-vjeçari

Publikuar më: 27/2/2021, ora 16:14

Një i moshuar ka humbur jetën pasi makina me të cilën po udhëtonte u përplas me trafikndarësen në një rrugë në fshatin Gjokaj në Vorë.

Sipas Policisë drejtuesi i mjetit, ka humbur kontrollin e makinës për shkaqe që ende nuk dihen. Si pasojë ai vetë është lënduar dhe është dërguar në spital për trajtim mjekësor. Ndërsa pasagjeri, rreth 80-vjeç, ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.