Aksident në rrugën e Rinasit, makina përplas motorin

Publikuar më: 28/2/2021, ora 20:53
aksident naten 1024x576

Aksident në rrugën e Rinasit, makina përplas motorin

Publikuar më: 28/2/2021, ora 20:53

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e së dielës në Tiranë, ku një person ka mbetur i plagosur rëndë.

Sipas raportimeve nga policia, aksidenti ka ndodhur në rrugën e Rinasit, ku motori me drejtues shtetasin A.K. është përplasur nga një mjet.

Mjeti që u përfshi në aksident është larguar nga vendngjarja, ndërkohë që drejtuesi i motorit ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndërkohë ka nisur punën dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e mjetit të përfshirë në aksident.