Eliza Dushku, në pritje të ëmbël

Publikuar më: 28/2/2021, ora 14:03

Eliza Dushku, në pritje të ëmbël

Publikuar më: 28/2/2021, ora 14:03

Aktorja shqiptare me famë ndërkombëtare, Eliza Dushku do të bëhet nënë për hetë të dytë.

Përmes një fotografie të publikuar në rrjete sociale ku duket barku i rrumballokosur, aktorja shkruan:

“Nënë për herë të dytë. Peter dhe B. sa ju dua”.

Eliza Dushku dhe bashkëshorti i saj, Peter Palandjian, janë prindër të Philip Bourne, i cili erdhi në jetë në fillim të gushtit të vitit 2019.

Çifti e kuroëzoi dashurinë në një ceremony krejtësisht intime në vitin 2018.