Eliza Dushku, në pritje të ëmbël

Aktorja shqiptare me famë ndërkombëtare, Eliza Dushku do të bëhet nënë për hetë të dytë.

Përmes një fotografie të publikuar në rrjete sociale ku duket barku i rrumballokosur, aktorja shkruan:

“Nënë për herë të dytë. Peter dhe B. sa ju dua”.

Eliza Dushku dhe bashkëshorti i saj, Peter Palandjian, janë prindër të Philip Bourne, i cili erdhi në jetë në fillim të gushtit të vitit 2019.

Çifti e kuroëzoi dashurinë në një ceremony krejtësisht intime në vitin 2018.