Aksident me 4 të plagosur në Korçë, një person i bllokuar në makinë

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në Korçë, te zona e njohur si “Dritat e Verdha”. Sipas informacioneve paraprake, dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Raportohet se 4 persona janë të plagosur. Njëri prej të lënduarve mbeti i bllokuar për disa minuta në makinë dhe nxjerrja e tij u bë e mundur nga ekipi zjarrfikës që ishte në vendin e ngjarjeve.

Në përditësim…

Në përditësim…