Veshjet e tmerrshme që u panë në tapetin e kuq të “Golden Globes”

Përditësuar më: 1/3/2021, ora 11:47

Veshjet e tmerrshme që u panë në tapetin e kuq të “Golden Globes”

Përditësuar më: 1/3/2021, ora 11:47

Edicioni i këtij viti i “Golden Globes” ishte ndryshe për shkak të Covid-19, por një gjë mbeti e pandryshuar: veshjet e tmerrshme që kishin zgjedhur për tapetin e kuq disa nga yjet e televizionit dhe kinemasë.

Aktorja Cynthia Erivo dhe moderatoret Amy Poehler dhe Tina Fey ishin disa nga personazhet pa shije të mbrëmjes.