Zbulohet slogani i koalicionit paszgjedhor PD-LSI

Përditësuar më: 1/3/2021, ora 10:33
kryemadhi basha 919x579

Zbulohet slogani i koalicionit paszgjedhor PD-LSI

Përditësuar më: 1/3/2021, ora 10:33

“Shqipëria, shtëpia që fiton”. Ky është slogani i koalicionit paszgjedhor mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Ndërkohë, javën e ardhshme, të gjitha partitë pjesëmarrëse në zgjedhje duhet të dorëzojnë në KQZ emrat e kandidatëve për deputet.