Aksident i rëndë në Rrogozhinë, 3 të vdekur dhe një i plagosur

aksident i rende 1100x620

Tre persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë rrugor mëngjesin e së shtunës në Rrogozhinë.

Aksidenti ka ndodhur në “by pass”-in e Rrogozhinës si pasojë e përplasjes së tre mjeteve.

Mes viktimave është oficeri i burgjeve që po shkonte në punë të merrte turnin, si edhe një grua që po udhëtonte në makinën tjetër. Policia po heton për shkaqet e ngjarjes.

  • LAJMI I FUNDIT | PD drejt 13 qershorit - Absolut 4
  • LAJMI I FUNDIT | Të ftuar: Çlirim Gjata, Genti Malko, Lutfi Dervishi, Ilir Kalemaj
  • LAJMI I FUNDIT | PD drejt 13 qershorit - Absolut 4