Bukuritë e rralla amerikane, ku duket se koha është ndalur

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka 63 Parqe Kombëtare, por brenda tyre, mund të shquash mijëra panorama dhe peizazhe mahnitës. Në një sipërfaqe prej 21 milionë hektarësh, nga Alaska në Majami, natyra nxjerr në pah tiparet më të egra dhe të jashtëzakonshme të saj. Shfletoni galerinë për të nisur një udhëtim virtual në disa nga pamjet më mahnitëse të Parqeve Kombëtare amerikane.

  • LAJMI I FUNDIT | Mblidhet kryesia e PD, Basha: Në parti ka vend për të gjithë
  • LAJMI I FUNDIT | Basha: Ne s'mund të kemi vizione të ndryshme për vjedhjen e zgjedhjeve
  • LAJMI I FUNDIT | Basha: Jam shënjestra e parë e fushatës denigruese