Rama njofton se kur mbërrijnë dozat e para të AstraZeneca

9 MARS 2021 RAMA frame 13644 1100x620

Kryeministri Edi Rama njoftoi në Facebook se pasnesër do të mbërrijnë në Shqipëri dozat e para të vaksinës AstraZeneca.

“LAJM I MIRË. Pasnesër mbërrijnë 38 400 DOZAT E PARA TË VAKSINËS ASTRAZENECA dhe nisim menjëherë vaksinimin e mësuesve”, shkroi Rama në rrjetin social.