Çerekfinalet e fundit të Champions pa Messi dhe CR7? Nuk përdornim ende YouTube…

Për herë të parë që nga viti 2005, tifozët e futbollit do të shohin çerekfinalet e Champions League pa asnjërin prej dy yjeve më të mëdhenj të futbollit të 15 viteve të fundit.

Pas 16 vitesh radhazi, Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo do të mungojnë në çerekfinale, pas eliminimeve të Barcelonës nga PSG dhe Juventusit nga Porto.

Por, si ishim në vitin 2005? Shfletoni galerinë e mësipërme…

  • LAJMI I FUNDIT | Mblidhet kryesia e PD, Basha: Në parti ka vend për të gjithë
  • LAJMI I FUNDIT | Basha: Ne s'mund të kemi vizione të ndryshme për vjedhjen e zgjedhjeve
  • LAJMI I FUNDIT | Basha: Jam shënjestra e parë e fushatës denigruese