Ndahen Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po shkojnë drejt ndarjes. Një burim pranë çiftit i tha CNN  se ata u ndanë disa javë më parë.

“Nuk duket sikur ata do të kthehen së bashku,” tha burimi, duke shtuar se Rodriguez nuk ka qenë në shoqërinë e Lopez javët e fundit, i cili zakonisht është pranë saj.

Të dy u fotografuan së bashku muajin e kaluar në Republikën Dominikane, ku Lopez aktualisht është duke xhiruar një film. Rodriguez postoi një foto të tij në një varkë të premten.

“Mos u shqetëso për mua, duke marrë një varkë me vela,” shkroi ai. “Cilat janë planet tuaja për fundjavën?”

Të enjten, Lopez postoi një video montazh të saj duke qeshur, duke shkruar, “Gjeni një arsye të mirë për të qeshur sot”.